Podatki

Obsługa podatkowa firm i osób fizycznych

podatki

Doradztwo podatkowe świadczone przez Nasze Biuro Rachunkowe  to kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działaności gospodarczej. Naszym głównym celem jest wspieranie Klientów w obszarze usług podatkowych oraz badania sprawozdań finansowych.

Stała obsługa doradcza pozwala na bardzo dobre zapoznanie się z sytuacją ekonomiczno-podatkową każdego z naszych Klientów, co z kolei wpływa pozytywnie na trafność i efektywność proponowanych rozwiązań. Współpracujemy z cenionymi kancelariami doradztwa podatkowego oraz biegłymi rewidentami. Opracowujemy rozwiązania pozwalające naszym Klientom działać efektywnie i wydajnie.

Doradztwo podatkowe

 1. Przeprowadzanie audytu podatkowego
 2. Sporządzanie opinii podatkowych
 3. Optymalizacja podatkowa
 4. Obsługa kontroli podatkowych
 5. Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych
 6. Realizowanie formalności związanych z rejestracją firmy
 7. Przekształcanie oraz rejestracja podmiotów gospodarczych
 8. Pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniej formy opodatkowania
 9. Reprezentowanie klienta przed organami us, zus, uks
 10. Wyprowadzanie zaległości księgowych
 11. Nadzór nad istniejącą komórką księgową
 12. Przygotowywanie konsolidacji sprawozdań finansowych
 13. Opracowywanie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, regulaminów pracy, wynagrodzeń, itp.

Audyt

 • Przeglądy i badanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości,
 • Przystosowywanie sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości do US GAAP, MSR / MSSF,
 • Przegląd systemów księgowych i mechanizmów kontroli wewnętrznej,
 • Badanie sprawozdań finansowych i pakietów konsolidacyjnych zgodnie z MSR / MSSF (Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości i Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej), standardami US GAAP oraz innymi standardami lokalnymi,
 • Badania due diligence.
 
 • Biuro Rachunkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe zajmuje się świadczeniem usług z zakresu rachunkowo – księgowego. Wykwalifikowana kadra Biura Rachunkowego Szczecin pomoże uporać się z zagadnieniami rachunkowymi. Profesjonalne podejście Biura Rachunkowego Szczecin doceniło wielu właścicieli firm. Dołącz do nich!

 • Tania Księgowość Szczecin

  Cena to na ogół jeden z ważniejszych czynników, który się bierze pod uwagę szukając różnego rodzaju usług. Tak jest też w przypadku księgowości. Tania Księgowość Szczecin odznacza się przystępnymi cenami i równocześnie wysoką jakością oferowanych usług. Taniej, nie zawsze znaczy gorzej. Tania Księgowość Szczecin to gwarancja niskich cen i profesjonalnej obsługi.

 • Księgowość Szczecin

  Poszukują Państwo zawodowej i godnej zaufania księgowości w Szczecinie? Nasze Biuro Rachunkowe to obsługa naprawdę najwyższej klasy. Zachęcamy do korzystania z usług księgowości Szczecin, bowiem nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo księgowe oraz finansowe.

 • Biuro Podatkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe otwiera się na potrzeby Klientów. Szukając optymalnych rozwiązań podatkowych zapewnia im dodatkowe oszczędności. Biuro Podatkowe Szczecin pomaga w rozwiązywaniu wszelkich trudności podatkowych. Zmieniające się przepisy prawa podatkowego utrudniają prawidłowo zarządzać firmą. Biuro Podatkowe Szczecin jest zawsze na bieżąco, po to by efektywnie pomagać Klientom.

 • Księgowa Szczecin

  Do niektórych zawodów trzeba mieć specjalne predyspozycje. Tak jest też z zawodem księgowej. Personel Naszego Biura Rachunkowego posiada wieloletnie doświadczenie oraz pasję do księgowości.  Nasze Biuro Rachunkowe wyróżnia profesjonalizm, dlatego świadczy usługi umiejętnie i odpowiedzialnie. Księgowa Szczecin w Naszym Biurze Rachunkowym dzięki kwalifikacjom i znawstwu tematu jest godna zaufania.

 • Tanie Biuro Rachunkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe Szczecin zapewnia obsługę zgodną z najwyższymi standardami rachunkowości. Nasze Biuro Rachunkowe to tanie biuro rachunkowe w Szczecinie, gwarantujemy konkurencyjne ceny usług.  Nasze tanie biuro rachunkowe w Szczecinie zapewnia rzetelną i profesjonalną obsługę z zakresu rachunkowo-księgowego. Działania naszego taniego biura rachunkowego w  Szczecinie poparte są wieloletnim doświadczeniem. Cechuje je kompetencja i odpowiedzialność.

BIURO RACHUNKOWE
Katarzyna Makiewicz
Al. Powstańców Wielk. 22/U2
70-110 Szczecin
tel. 091 88 03 848
kom. 501 576 121,  510 105 364

mapka

szukaj na stronie