Księgowość dla służby zdrowia

Rozliczenia księgowe działalności leczniczej i pracowników służby zdrowia

sluzba zdrowia

Jesteśmy - jako bardzo nieliczni w Szczecinie-biurem rachunkowym specjalizującym się w  obsłudze kadrowo-księgowo-podatkowej osób świadczących swoje usługi na rzecz służby zdrowia.

Ponieważ naszymi klientami są już od przeszło 10-ciu lat lekarze kontraktowi, lekarze stomatolodzy oraz  inni pracownicy służby zdrowia: pielęgniarki i położne, rehabilitanci i laboranci, psycholodzy, technicy dentystyczni….  posiadamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze tego typu podmiotów. Znamy  potrzeby i specyfikę branży, a ogromna gama doświadczeń w tej dziedzinie zdobyta przez lata pracy i odbytych kontroli, pozwala sprawnie i bezbłędnie obsługiwać Państwa firmy.

Dogodne warunki obsługi księgowej

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo dobre warunki obsługi księgowej i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Za miesięczną obsługę kadrowo-księgową – proponujemy opłatę w wysokości 150 złotych netto (w tej opłacie miesięcznej mieszczą się wszystkie małe podmioty nie zatrudniające pracowników, których  ilość dokumentów księgowych w miesiącu nie przekracza 20 szt – jest to cena za kompleksową obsługę rozliczeń zarówno z zus jak i urzędem skarbowym bieżącego miesiąca).

Dla tych z Państwa, którzy dopiero zakładają działalność gospodarczą lub przeszli do nas z innych biur rachunkowych  proponujemy rabat w wysokości 50% przez pierwsze trzy miesiące współpracy.

Jeśli próbuje Pan/Pani prowadzić księgowość samodzielnie proszę uwierzyć, że lepiej skorzystać z usług profesjonalnego biura rachunkowego niż rozliczać się z fiskusem na własną rękę i samodzielnie ponosić odpowiedzialność za popełnione błędy. Zazwyczaj wszystko wygląda dobrze…do pierwszej kontroli podatkowej. Gro naszych stroskanych klientów to właśnie osoby, które nie doceniły gąszczu przepisów podatkowych… A my zwolnimy Państwa ze żmudnego obowiązku prowadzenia księgi przychodów i rozchodów - dzięki temu  w większym stopniu będziecie  mogli Państwo zająć się swoją profesją lub pasją, zamiast walczyć ze skomplikowaną procedurą podatkową.

Gwarantujemy wyższe bezpieczeństwo finansowe, a także wygodę i pewność tego, że wszystkie formalności zostały dopełnione.

Ponadto:

 • Pomagamy w wyborze optymalnej formy opodatkowania (lub zmiany już istniejących rozwiązań na bardziej korzystne).
 • Pomagamy w pozyskaniu kontraktów z NFZ.
 • Dokonujemy comiesięcznych rozliczeń z NFZ.
 • Rozliczamy pracowników.
 • Rozliczamy opłaty środowiskowe, z których powinien rozliczyć się raz do roku niemal każdy przedsiębiorca (wystarczy wykorzystywać w działalności samochód osobowy, aby podlegać pod obowiązek złożenia sprawozdania).
 • Świadczymy inne dodatkowe usługi podatkowo-kadrowo-księgowe.

Pomoc przy skomplikowanych sprawach podatkow-księgowych

Gdy w samodzielnym rozliczeniu aspektów księgowo-podatkowych (wykraczających poza prowadzoną działalność gospodarczą) pojawiają się kłopoty - służymy pomocą np. przy bardziej skomplikowanych rozliczeniach rocznych (także dochody z zagranicy),przy ubieganiu się o zwrot vat „od remontów” (VZM), przy pozyskaniu dotacji na założenie działalności lub na stworzenie nowego miejsca pracy dla pracownika…
Pomagamy też w „wyprostowaniu” błędnie prowadzonej samodzielnie lub przez inne biura księgowości i wyprowadzeniu powstałych zaległości formalno-finansowych. Dokonujemy korekt, piszemy wyjaśnienia do urzędów skarbowych, obsługujemy kontrole podatkowe (odbywają się one u nas w biurze i wcale nie muszą Państwo w nich uczestniczyć …)

Szanując Państwa czas bierzemy na siebie  wszelkie wyjazdy do zus i urzędu skarbowego, a jedyne czego oczekujemy z Państwa strony to terminowe dostarczenie kompletu dokumentów za zakończony już miesiąc (terminy ustalamy z każdym indywidualnie zgodnie z jego możliwościami).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
 • Księgowość Szczecin

  Poszukują Państwo zawodowej i godnej zaufania księgowości w Szczecinie? Nasze Biuro Rachunkowe to obsługa naprawdę najwyższej klasy. Zachęcamy do korzystania z usług księgowości Szczecin, bowiem nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo księgowe oraz finansowe.

 • Biuro Rachunkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe zajmuje się świadczeniem usług z zakresu rachunkowo – księgowego. Wykwalifikowana kadra Biura Rachunkowego Szczecin pomoże uporać się z zagadnieniami rachunkowymi. Profesjonalne podejście Biura Rachunkowego Szczecin doceniło wielu właścicieli firm. Dołącz do nich!

 • Tania Księgowość Szczecin

  Cena to na ogół jeden z ważniejszych czynników, który się bierze pod uwagę szukając różnego rodzaju usług. Tak jest też w przypadku księgowości. Tania Księgowość Szczecin odznacza się przystępnymi cenami i równocześnie wysoką jakością oferowanych usług. Taniej, nie zawsze znaczy gorzej. Tania Księgowość Szczecin to gwarancja niskich cen i profesjonalnej obsługi.

 • Biuro Podatkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe otwiera się na potrzeby Klientów. Szukając optymalnych rozwiązań podatkowych zapewnia im dodatkowe oszczędności. Biuro Podatkowe Szczecin pomaga w rozwiązywaniu wszelkich trudności podatkowych. Zmieniające się przepisy prawa podatkowego utrudniają prawidłowo zarządzać firmą. Biuro Podatkowe Szczecin jest zawsze na bieżąco, po to by efektywnie pomagać Klientom.

 • Tanie Biuro Rachunkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe Szczecin zapewnia obsługę zgodną z najwyższymi standardami rachunkowości. Nasze Biuro Rachunkowe to tanie biuro rachunkowe w Szczecinie, gwarantujemy konkurencyjne ceny usług.  Nasze tanie biuro rachunkowe w Szczecinie zapewnia rzetelną i profesjonalną obsługę z zakresu rachunkowo-księgowego. Działania naszego taniego biura rachunkowego w  Szczecinie poparte są wieloletnim doświadczeniem. Cechuje je kompetencja i odpowiedzialność.

 • Księgowa Szczecin

  Do niektórych zawodów trzeba mieć specjalne predyspozycje. Tak jest też z zawodem księgowej. Personel Naszego Biura Rachunkowego posiada wieloletnie doświadczenie oraz pasję do księgowości.  Nasze Biuro Rachunkowe wyróżnia profesjonalizm, dlatego świadczy usługi umiejętnie i odpowiedzialnie. Księgowa Szczecin w Naszym Biurze Rachunkowym dzięki kwalifikacjom i znawstwu tematu jest godna zaufania.

BIURO RACHUNKOWE
Katarzyna Makiewicz
Al. Powstańców Wielk. 22/U2
70-110 Szczecin
tel. 091 88 03 848
kom. 501 576 121,  510 105 364

mapka

szukaj na stronie