O Naszym Biurze Rachunkowym w Szczecinie

Początki działalności i skrócona historia biura

o nas

Założycielką Naszego Biura Rachunkowego jest Pani Katarzyna Makiewicz, osoba o ugruntowanej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu księgowym w prowadzeniu firm o różnych formach własności oraz różnej specyfice branżowej.

Nasze Biuro Rachunkowe od początku istnienia mieści się na Pomorzanach w Szczecinie. Nasze usługi świadczymy od 2000 roku. Przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie kilkudziesięciu Przedsiębiorców dla których już od wielu lat stale prowadzimy sprawy formalno-księgowo-podatkowe ich firm! Przez ten czas obsłużyliśmy również kilkaset podmiotów w sprawach ich doraźnych problemów księgowych.

Darmowa pomoc i fachowe doradztwo księgowe dla naszych klientów

Kadra Naszego Biura Rachunkowego dysponuje koniecznymi kwalifikacjami do realizacji zadań związanych z branżą podatkowo-księgową.  Posiadamy rzetelną wiedzę, której korzenie sięgają strudiów kierunkowych na uniwersytetach, następnie studiów podyplomowych - podnoszących kwalifikacje zarówno w w zakresie doradztwa podatkowego jak i rachunkowości. Kolejne lata to czas licznych kierunkowych kursów, szkoleń i wykładów, a także czas nabywania bogatych doświadczeń. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że naszym fundamentem jest bardzo rzetelne, oparte na gruntownej wiedzy i doświadczeniu podejście do problemów każdego z naszych - jakże odmiennych- Klientów. 

Głównym mottem Naszego Biura Rachunkowego jest wysoka jakość świadczonych usług w połączeniu z dostępnymi dla każdego klienta cenami.

Dobre usługi wcale nie muszą być drogie, więc:

"Przyjdź dzięki cenie - zostaniesz dzięki jakości usług..."

 

Szczególnie leży nam na sercu los małych szczecińskich firm, które przez ostatnie lata są stale poddawane licznym ciężkim próbom. Wspieramy równiez firmy młode, które dopiero stawiaja swoje pierwsze kroki na niepewnym dla nich gruncie. Oferujemy im nie tylko profesjonalną, a co ważne -bezpłatną pomoc przy rejestracji działalności, ale także pierwsze miesiące z 50% rabatem! Personel naszego biura podatkowego w Szczecinie pomoże również wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania (bądź zmienieć już istniejącą) oraz dopełnić wszelkich formalności związanych z rejestracją i rozpoczęciem prowadzenia przedsiębiorstwa. Następnie będziemy wspierać Państwa w prowadzeniu biznesu poprzez szeroko zakrojone doradztwo, które dla stałych klientów Naszego Biura Rachunkowego świadczymy bezpłatnie przez cały okres naszej współpracy.

Gwarantujemy Państwu bezpieczną obsługę.

Posiadamy certyfikaty Ministerstwa Finansów uprawniające nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 23133/2008 oraz nr 21640/2008.

Posiadamy równiez ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w znacznie poszerzonym zakresie niz tylko podstawowe, powszechnie obowiązujące OC biur rachunkowych. Miło nam poinformować, iż przez cały okres prowadzenia naszej działalności z ubezpieczeń tych nie musieliśmy nigdy skorzystać.

Posiadamy również na swoim koncie liczne odbyte kontrole podatkowo-skarbowe z bardzo dobrymi wynikami zawartymi w protokołach pokontrolnych. :-)

 
 • Tanie Biuro Rachunkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe Szczecin zapewnia obsługę zgodną z najwyższymi standardami rachunkowości. Nasze Biuro Rachunkowe to tanie biuro rachunkowe w Szczecinie, gwarantujemy konkurencyjne ceny usług.  Nasze tanie biuro rachunkowe w Szczecinie zapewnia rzetelną i profesjonalną obsługę z zakresu rachunkowo-księgowego. Działania naszego taniego biura rachunkowego w  Szczecinie poparte są wieloletnim doświadczeniem. Cechuje je kompetencja i odpowiedzialność.

 • Biuro Podatkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe otwiera się na potrzeby Klientów. Szukając optymalnych rozwiązań podatkowych zapewnia im dodatkowe oszczędności. Biuro Podatkowe Szczecin pomaga w rozwiązywaniu wszelkich trudności podatkowych. Zmieniające się przepisy prawa podatkowego utrudniają prawidłowo zarządzać firmą. Biuro Podatkowe Szczecin jest zawsze na bieżąco, po to by efektywnie pomagać Klientom.

 • Księgowość Szczecin

  Poszukują Państwo zawodowej i godnej zaufania księgowości w Szczecinie? Nasze Biuro Rachunkowe to obsługa naprawdę najwyższej klasy. Zachęcamy do korzystania z usług księgowości Szczecin, bowiem nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo księgowe oraz finansowe.

 • Tania Księgowość Szczecin

  Cena to na ogół jeden z ważniejszych czynników, który się bierze pod uwagę szukając różnego rodzaju usług. Tak jest też w przypadku księgowości. Tania Księgowość Szczecin odznacza się przystępnymi cenami i równocześnie wysoką jakością oferowanych usług. Taniej, nie zawsze znaczy gorzej. Tania Księgowość Szczecin to gwarancja niskich cen i profesjonalnej obsługi.

 • Biuro Rachunkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe zajmuje się świadczeniem usług z zakresu rachunkowo – księgowego. Wykwalifikowana kadra Biura Rachunkowego Szczecin pomoże uporać się z zagadnieniami rachunkowymi. Profesjonalne podejście Biura Rachunkowego Szczecin doceniło wielu właścicieli firm. Dołącz do nich!

 • Księgowa Szczecin

  Do niektórych zawodów trzeba mieć specjalne predyspozycje. Tak jest też z zawodem księgowej. Personel Naszego Biura Rachunkowego posiada wieloletnie doświadczenie oraz pasję do księgowości.  Nasze Biuro Rachunkowe wyróżnia profesjonalizm, dlatego świadczy usługi umiejętnie i odpowiedzialnie. Księgowa Szczecin w Naszym Biurze Rachunkowym dzięki kwalifikacjom i znawstwu tematu jest godna zaufania.

BIURO RACHUNKOWE
Katarzyna Makiewicz
Al. Powstańców Wielk. 22/U2
70-110 Szczecin
tel. 091 88 03 848
kom. 501 576 121,  510 105 364

mapka

szukaj na stronie
Joomla extensions by Siteground Hosting