Tania Księgowość dla Służby Zdrowia

Dogodne warunki obsługi księgowej dla służby zdrowia

sluzba zdrowia

Jesteśmy - jako bardzo nieliczni w Szczecinie biurem rachunkowym specjalizującym się w obsłudze kadrowo-księgowo-podatkowej osób świadczących swoje usługi na rzecz służby zdrowia.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo dobre warunki obsługi księgowej i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Za miesięczną obsługę kadrowo-księgową – proponujemy opłatę w wysokości 150 złotych netto (w tej opłacie miesięcznej mieszczą się wszystkie małe podmioty nie zatrudniające pracowników, których  ilość dokumentów księgowych w miesiącu nie przekracza 20 szt – jest to cena za kompleksową obsługę rozliczeń zarówno z zus jak i urzędem skarbowym bieżącego miesiąca).

 

Jeśli próbuje Pan/Pani prowadzić księgowość samodzielnie proszę uwierzyć, że lepiej skorzystać z usług profesjonalnego biura rachunkowego niż rozliczać się z fiskusem na własną rękę i samodzielnie ponosić odpowiedzialność za popełnione błędy. Zazwyczaj wszystko wygląda dobrze…do pierwszej kontroli podatkowej. Gro naszych stroskanych klientów to właśnie osoby, które nie doceniły gąszczu przepisów podatkowych… A my zwolnimy Państwa ze żmudnego obowiązku prowadzenia księgi przychodów i rozchodów - dzięki temu  w większym stopniu będziecie  mogli Państwo zająć się swoją profesją lub pasją, zamiast walczyć ze skomplikowaną procedurą podatkową.

Gwarancja jakości usług księgowych dla służby zdrowia

Gwarantujemy wyższe bezpieczeństwo finansowe, a także wygodę i pewność tego, że wszystkie formalności zostały dopełnione.

Ponadto:

 • Pomagamy w wyborze optymalnej formy opodatkowania (lub zmiany już istniejących rozwiązań na bardziej korzystne).
 • Pomagamy w pozyskaniu kontraktów z NFZ.
 • Dokonujemy comiesięcznych rozliczeń z NFZ.
 • Rozliczamy pracowników.
 • Rozliczamy opłaty środowiskowe, z których powinien rozliczyć się raz do roku niemal każdy przedsiębiorca (wystarczy wykorzystywać w działalności samochód osobowy, aby podlegać pod obowiązek złożenia sprawozdania).
 • Świadczymy inne dodatkowe usługi podatkowo-kadrowo-księgowe.

Jak rozpocząć indywidualną praktykę lekarską?

Jeśli tylko posiadasz prawo do wykonywania zawodu lekarza możesz rozpocząć prowadzenie działalności leczniczej w formie indywidualnej praktyki lekarskiej.
Poniżej krok po kroku przedstawiamy wymogi jakie należy spełniać, aby stać się lekarzem-przedsiębiorcą. To naprawdę proste!
Wykonywanie działalności leczniczej jako indywidualnej praktyki lekarskiej – jak wynika z art. 18 ustawy o działalności leczniczej (Dz. U. z 2013 r. poz. 217) - wiąże się  koniecznością:

 1. Posiadania prawa wykonywania zawodu.
 2. Dysponowania niezbędnym pomieszczeniem, w którym będą udzielane świadczenia zdrowotne. Pomieszczenia te muszą być wyposażone w produkty lecznicze, wyroby medyczne, aparaturę i sprzęt medyczny odpowiedni do rodzaju i zakresu udzielanych świadczeń zdrowotnych oraz pozytywnie zaopiniowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Uwaga! Warunek dysponowania odpowiednim pomieszczeniem nie jest jednak konieczny w przypadku wykonywania indywidualnej praktyki lekarskiej wyłącznie w miejscu wezwania lub w przedsiębiorstwie podmiotu leczniczego na podstawie umowy z tym podmiotem. Wykonując praktykę wyłącznie w miejscu wezwania lekarz musi jednak posiadać produkty lecznicze i sprzęt medyczny umożliwiający udzielanie świadczeń zdrowotnych, wskazać adres ich przechowywania oraz adres siedziby swojej praktyki i miejsca przyjmowania wezwań oraz przechowywania dokumentacji.
 3. Uzyskaniem wpisu do ewidencji działalności gospodarczej - każdy rodzaj prowadzenia indywidualnej praktyki lekarskiej wiąże się z koniecznością uzyskania statusu przedsiębiorcy, a zatem wpisu do CEIDG. Składa się stosowny wniosek w Urzędzie Miasta właściwym ze względu na miejsce zamieszkania przyszłego przedsiębiorcy. Wpis jest wolny od jakichkolwiek opłat! Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie rejestracji działalności skorzystaj z naszej pomocy (np. napisz do nas maila) – taka pomoc jest u nas bezpłatna.
 4. Zawarciem umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej - ubezpieczenie musi obejmować szkody będące następstwem udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych. Obejmuje zatem również szkody powstałe wskutek bezpodstawnej odmowy udzielenia świadczenia zdrowotnego albo zbyt wczesnego zaprzestania udzielania takich świadczeń wówczas, gdy obiektywna ocena wymagała ich kontynuacji.

I to już wszystko. Teraz wystarczy skupić się na prowadzeniu działalności gospodarczej, a nam pozostawić zadbanie o rozliczenia podatkowe z fiskusem oraz składkowe z zus. Na pierwszych wizytach w biurze zostaniesz przeszkolony co może być kosztem podatkowym Twojej działalności, jak dokumentować koszty oraz jak poprawnie wystawiać rachunki lub faktury przychodowe.

 
 • Biuro Podatkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe otwiera się na potrzeby Klientów. Szukając optymalnych rozwiązań podatkowych zapewnia im dodatkowe oszczędności. Biuro Podatkowe Szczecin pomaga w rozwiązywaniu wszelkich trudności podatkowych. Zmieniające się przepisy prawa podatkowego utrudniają prawidłowo zarządzać firmą. Biuro Podatkowe Szczecin jest zawsze na bieżąco, po to by efektywnie pomagać Klientom.

 • Księgowa Szczecin

  Do niektórych zawodów trzeba mieć specjalne predyspozycje. Tak jest też z zawodem księgowej. Personel Naszego Biura Rachunkowego posiada wieloletnie doświadczenie oraz pasję do księgowości.  Nasze Biuro Rachunkowe wyróżnia profesjonalizm, dlatego świadczy usługi umiejętnie i odpowiedzialnie. Księgowa Szczecin w Naszym Biurze Rachunkowym dzięki kwalifikacjom i znawstwu tematu jest godna zaufania.

 • Biuro Rachunkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe zajmuje się świadczeniem usług z zakresu rachunkowo – księgowego. Wykwalifikowana kadra Biura Rachunkowego Szczecin pomoże uporać się z zagadnieniami rachunkowymi. Profesjonalne podejście Biura Rachunkowego Szczecin doceniło wielu właścicieli firm. Dołącz do nich!

 • Tania Księgowość Szczecin

  Cena to na ogół jeden z ważniejszych czynników, który się bierze pod uwagę szukając różnego rodzaju usług. Tak jest też w przypadku księgowości. Tania Księgowość Szczecin odznacza się przystępnymi cenami i równocześnie wysoką jakością oferowanych usług. Taniej, nie zawsze znaczy gorzej. Tania Księgowość Szczecin to gwarancja niskich cen i profesjonalnej obsługi.

 • Tanie Biuro Rachunkowe Szczecin

  Nasze Biuro Rachunkowe Szczecin zapewnia obsługę zgodną z najwyższymi standardami rachunkowości. Nasze Biuro Rachunkowe to tanie biuro rachunkowe w Szczecinie, gwarantujemy konkurencyjne ceny usług.  Nasze tanie biuro rachunkowe w Szczecinie zapewnia rzetelną i profesjonalną obsługę z zakresu rachunkowo-księgowego. Działania naszego taniego biura rachunkowego w  Szczecinie poparte są wieloletnim doświadczeniem. Cechuje je kompetencja i odpowiedzialność.

 • Księgowość Szczecin

  Poszukują Państwo zawodowej i godnej zaufania księgowości w Szczecinie? Nasze Biuro Rachunkowe to obsługa naprawdę najwyższej klasy. Zachęcamy do korzystania z usług księgowości Szczecin, bowiem nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo księgowe oraz finansowe.

BIURO RACHUNKOWE
Katarzyna Makiewicz
Al. Powstańców Wielk. 22/U2
70-110 Szczecin
tel. 091 88 03 848
kom. 501 576 121,  510 105 364

mapka

szukaj na stronie